Themes - Twenty Twenty-Two - en to lt translation catalogue (37 entries)

[ctx: Duotone name]
en: Default filter
lt: Numatytasis filtras

[ctx: Style variation name]
en: Swiss
lt: Šveicariškas

[ctx: Style variation name]
en: Pink
lt: Rožinis

[ctx: Style variation name]
en: Blue
lt: Mėlynas

en: Search
lt: Paieška

[ctx: label]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: Template part name]
en: Footer
lt: Poraštė

[ctx: Template part name]
en: Header (Dark, small)
lt: Antraštė (tamsi, siaura)

[ctx: Template part name]
en: Header (Dark, large)
lt: Antraštė (tamsi, plati)

[ctx: Template part name]
en: Header
lt: Antraštė

[ctx: Custom template name]
en: Page (No Separators)
lt: Puslapis (be skirtukų)

[ctx: Custom template name]
en: Single Post (No Separators)
lt: Vienas įrašas (be skirtukų)

[ctx: Custom template name]
en: Page (Large Header)
lt: Puslapis (plati antraštė)

[ctx: Custom template name]
en: Blank
lt: Tuščias

[ctx: Duotone name]
en: Primary and tertiary
lt: Pirminis ir tretinis

[ctx: Duotone name]
en: Primary and secondary
lt: Pirminis ir antrinis

[ctx: Duotone name]
en: Primary and background
lt: Pirminis ir fonas

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and tertiary
lt: Priekinis planas ir tretinis

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and background
lt: Priekinis planas ir fonas

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and secondary
lt: Priekinis planas ir antrinis

[ctx: Color name]
en: Tertiary
lt: Tretinė

[ctx: Color name]
en: Secondary
lt: Antrinė

[ctx: Color name]
en: Primary
lt: Pirminė

[ctx: Color name]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: Color name]
en: Foreground
lt: Priekinis planas

[ctx: Font family name]
en: System Font
lt: Sisteminis šriftas

en: Date
lt: Data

en: Tags
lt: Žymos

note: Translators: WordPress link.
en: Proudly powered by %s
lt: Sistema: %s

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Latest posts
lt: Naujausi įrašai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Query
lt: Užklausa

en: Headers
lt: Antraštės

en: Footers
lt: Poraštės

en: Featured
lt: Siūloma

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda
