Themes - Twenty Twenty-One - en to lt translation catalogue (144 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Twenty-One is a blank canvas for your ideas and it makes the block editor your best brush. With new block patterns, which allow you to create a beautiful layout in a matter of seconds, this theme’s soft colors and eye-catching — yet timeless — design will let your work shine. Take it for a spin! See how Twenty Twenty-One elevates your portfolio, business website, or personal blog.
lt: Twenty Twenty-One yra švari drobė Jūsų idėjoms ir paverčia blokų redaktorių geriausiu Jūsų teptuku. Su naujais blokų šablonais galėsie sukurti puikią struktūrą per kelias sekundes, o šios išvaizdos temos švelnios spalvos ir akį traukiantis, bet laikui atsparus dizainas leis Jūsų darbui sužibėti. Išbandykite ją! Pamatykite kaip Twenty Twenty-One pakylės Jūsų portfolio, verslo svetainę ar asmeninį tinklaraštį.

en: Older <span class="nav-short">posts</span>
lt: Senesni <span class="nav-short">įrašai</span>

en: Newer <span class="nav-short">posts</span>
lt: Naujesni <span class="nav-short">įrašai</span>

note: translators: %s: Twenty Twenty-One support article URL.
en: Dark Mode is a device setting. If a visitor to your site requests it, your site will be shown with a dark background and light text. <a href="%s">Learn more about Dark Mode.</a>
lt: Tamsus režimas yra įrenginio nustatymas. Jei lankytojas Jūsų tinklalapyje to prašo, tinklalapis bus atvaizduojamas su tamsiu fonu ir šviesiu tekstu. <a href="%s">Sužinokite daugiau apie Tamsų režimą.</a>

en: Dark Mode can also be turned on and off with a button that you can find in the bottom corner of the page.
lt: Tamsus režimas taip pat gali būti perjungtas mygtuku, kurį galite rasti apatiniame puslapio kampe.

en: This website uses LocalStorage to save the setting when Dark Mode support is turned on or off.<br> LocalStorage is necessary for the setting to work and is only used when a user clicks on the Dark Mode button.<br> No data is saved in the database or transferred.
lt: Šis tinklalapis naudoja LocalStorage Tamsaus režimo perjungimo nustatymui išsaugoti.<br>LocalStorage yra būtinas, kad šis nustatymas veiktų ir yra naudojamas tik tuomet, kai vartotojas paspaudžia Tamsaus režimo mygtuką.<br>Jokie duomenys nėra saugomi duomenų bazėje ar kur nors perduodami.

en: Suggested text:
lt: Siūlomas tekstas:

en: Twenty Twenty-One uses LocalStorage when Dark Mode support is enabled.
lt: Twenty Twenty-One naudoja LocalStorage kai Tamsaus režimo palaikymas yra įjungtas.

en: Dark Mode support
lt: Tamsaus režimo palaikymas

en: Learn more about Dark Mode.
lt: Sužinokite daugiau apie Tamsų režimą

en: To access the Dark Mode settings, select a light background color.
lt:  Norėdami pasiekti Tamsaus režimo nustatymus, pasirinkite šviesią fono spalvą.

en: Colors & Dark Mode
lt: Spalvos ir Tamsus režimas

[ctx: Label for sticky posts]
en: Featured post
lt: Rekomenduojamas įrašas

[ctx: Post password form]
en: Submit
lt: Pateikti

[ctx: Post password form]
en: Password
lt: Slaptažodis

[ctx: Added to posts and pages that are missing titles]
en: Untitled
lt: Be pavadinimo

[ctx: Block pattern sample content]
en: Cambridge, MA, 02139
lt: 20115 Ukmergė

[ctx: Block pattern sample content]
en: 123 Main Street
lt: Gėlių g. 12-3

[ctx: Block pattern sample content]
en: 123-456-7890
lt: +370 600 00000

[ctx: Customizer control]
en: Background color
lt: Fono spalva

note: translators: %s: WordPress Version.
en: This theme requires WordPress 5.3 or newer. You are running version %s. Please upgrade.
lt: Šiai išvaizdos temai reikalingas WordPress 5.3 ar naujesnis. Jūsų turima versija yra %s. Prašome atsinaujinti.

note: translators: %: Page number.
en: Page %
lt: Puslapis %

en: Leave a comment
lt: Įrašykite komentarą

[ctx: Comments title]
note: translators: %s: Comment count number.
en: %s comment | %s comments
lt[0]: %s komentaras
lt[1]: %s komentarai
lt[2]: %s komentarų

en: 1 comment
lt: 1 komentaras

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

note: translators: %s: On/Off
en: Dark Mode: %s
lt: Tamsus režimas: %s

en: This content is password protected. Please enter a password to view.
lt: Šis turinys apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį norėdami peržiūrėti.

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Open menu
lt: Rodyti meniu

en: &#8220;Reading&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Skaitymas&#8221; sukurta Berthe Morisot

en: &#8220;Self portrait&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Autoportretas&#8221; sukurta Berthe Morisot

en: &#8220;Daffodils&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Narcizai&#8221; sukurta Berthe Morisot

en: &#8220;Roses Trémières&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Piliarožės&#8221; sukurta Berthe Morisot

[ctx: Theme starter content]
en: Check out the Support Forums
lt: Eiti į pagalbos forumus

[ctx: Theme starter content]
en: Read the Theme Documentation
lt: Skaityti išvaizdos temos dokumentaciją

[ctx: Theme starter content]
en: Need help?
lt: Reikia pagalbos?

[ctx: Theme starter content]
en: Twenty Twenty-One also includes an overlap style for column blocks. With a Columns block selected, open the "Styles" panel within the Editor sidebar. Choose the "Overlap" block style to try it out.
lt: Twenty Twenty-One taip pat turi persidengimo stilių stulpelių blokui. Pasirinkę stulpelių bloką, atidarykite stilių skydelį redaktoriaus šoninėje juostoje. Pasirinkite "Persidengimo" bloko stilių ir jį išbandykite.

[ctx: Theme starter content]
en: Overlap columns
lt: Persidengiantys stulpeliai

[ctx: Theme starter content]
en: Twenty Twenty-One includes stylish borders for your content. With an Image block selected, open the "Styles" panel within the Editor sidebar. Select the "Frame" block style to activate it.
lt: Twenty Twenty-One turi stilingus rėmelius Jūsų turiniui. Pasirinkę paveikslėlio bloką, atidarykite stilių skydelį redaktoriaus šoninėje juostoje. Pasirinkite "Rėmelio" stilių ir jį įjunkite.

[ctx: Theme starter content]
en: Frame your images
lt: Įrėminkite savo paveikslėlius

[ctx: Theme starter content]
en: Block patterns are pre-designed groups of blocks. To add one, select the Add Block button [+] in the toolbar at the top of the editor. Switch to the Patterns tab underneath the search bar, and choose a pattern.
lt: Blokų šablonai yra iš anksto sukurtos blokų grupės. Norėdami tokią pridėti, pasirinkite bloko pridėjimo [+] mygtuką įrankių juostoje redaktoriaus viršuje. Perjunkite šablomų kortelę ir po paieškos juosta pasirinkite šabloną.

[ctx: Theme starter content]
en: Add block patterns
lt: Pridėkite blokų šablonus

[ctx: Theme starter content]
en: Create your website with blocks
lt: Kurkite savo tinklalapį iš blokų

en: Reading
lt: Skaitymas

en: Young Woman in Mauve
lt: Jauna moteris Mauve

en: The Garden at Bougival
lt: Bougival sodas

en: In the Bois de Boulogne
lt: Bolonės miške

en: Villa with Orange Trees, Nice
lt: Vila su oranžiniais medžiais, Nica

en: Roses Trémières
lt: Piliarožės

en: &#8220;Villa with Orange Trees, Nice&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Vila su oranžiniais medžiais, Nica&#8221; sukurta Berthe Morisot

en: Beautiful gardens painted by Berthe Morisot in the late 1800s
lt: Puikus sodai, nutapyti Berthe Morisot velyvajame 19 a.

en: &#8220;The Garden at Bougival&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Bougival sodai&#8221; sukurta Berthe Morisot

en: &#8220;Young Woman in Mauve&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Jauna moteris Mauve&#8221; sukurta Berthe Morisot

en: &#8220;In the Bois de Boulogne&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Bolonės miške&#8221; sukurta Berthe Morisot

en: Berthe Morisot<br>(French, 1841-1895)
lt: Berthe Morisot<br>(Prancūzija, 1841-1895)

en: Playing in the Sand
lt: Žaidimas smėlyje

en: &#8220;Playing in the Sand&#8221; by Berthe Morisot
lt: &#8220;Žaidimas smėlyje&#8221; sukurta Berthe Morisot

note: translators: %s: Parent post.
en: Published in %s
lt: Paskelbta %s

en: Summary
lt: Santrauka

en: Excerpt Settings
lt: Santraukos nustatymai

en: Thick
lt: Storas

en: On Archive Pages, posts show:
lt: Archyvų puslapiuose rodyti:

note: translators: %s: Author name.
en: View all of %s's posts.
lt: Peržiūrėti visus %s's įrašus.

note: translators: %s: Author name.
en: By %s
lt: Parašė %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Atrodo mes negalime rasti to ko jūs ieškote. Gal padės paieška?

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, pagal Jūsų užklausą nieko nerasta. Pabandykite dar kartą, naudodami kitokius raktažodžius.

note: translators: %s: Link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti savo pirmąjį įrašą? <a href="%s">Pradėkite čia</a>.

en: Previous post
lt: Ankstesnis įrašas

en: Next post
lt: Kitas įrašas

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
lt: <span class="meta-nav">Paskelbta</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Ieškoti

en: Search&hellip;
lt: Ieškoti&hellip;

note: translators: %d: The number of search results.
en: We found %d result for your search. | We found %d results for your search.
lt[0]: Rastas %d paieškos rezultatas.
lt[1]: Rasti %d paieškos rezultatai.
lt[2]: Rasta %d paieškos rezultatų.

note: translators: %s: Search term.
en: Results for "%s"
lt: Rezultatai pagal "%s"

note: translators: %s: List of tags.
en: Tagged %s
lt: Pažymėta %s

note: translators: %s: List of categories.
en: Categorized as %s
lt: Kategorijos %s

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading %s
lt: Tęskite %s skaitymą

en: Dividers
lt: Skirtukai

en: Frame
lt: Rėmelis

en: Borders
lt: Rėmeliai

en: Overlap
lt: Persidengimas

[ctx: Block pattern description]
en: A block with 3 columns that display contact information and social media links.
lt: Blokas su 3 stulpeliais kurie rodo kontaktinę informaciją ir soc. tinklų nuorodas.

en: Contact information
lt: Kontaktinė informacija

[ctx: Block pattern description]
en: A list of projects with thumbnail images.
lt: Projektų sąrašas su paveikslėliais.

en: Portfolio list
lt: Portfolio sąrašas

[ctx: Block pattern description]
en: An overlapping columns block with two images and a text description.
lt: Persidengiančių stulpelių blokas su dviem paveikslėliais ir tekstiniu aprašymu.

en: Overlapping images and text
lt: Persidengiantys paveikslėliai ir tekstas

[ctx: Block pattern description]
en: A media & text block with a big image on the left and a smaller one with bordered frame on the right.
lt: Medijos ir teksto blokas su dideliu paveikslėliu kairėje ir mažesniu, su rėmeliu, dešinėje.

en: Two images showcase
lt: Dviejų paveikslėlių demonstracija

[ctx: Block pattern description]
en: Three images inside an overlapping columns block.
lt: Trys paveikslėliai persidengiančių stulpelių bloke.

en: Overlapping images
lt: Persidengiantys paveikslėliai

[ctx: Block pattern description]
en: A Media & Text block with a big image on the left and a heading on the right. The heading is followed by a separator and a description paragraph.
lt: Medijos ir teksto blokas su dideliu paveikslėliu kairėje ir antrašte dešinėje. Po antrašte yra skirtukas ir aprašymo pastraipa.

en: Media and text article title
lt: Medija ir teksto straipsno antraštė

en: Let&#8217;s Connect.
lt: Susisiekime

[ctx: Block pattern description]
en: A huge text followed by social networks and email address links.
lt: Didžiulis tekstas su soc. tinklų ir el. pašto adreso nuorodomis apačioje.

en: Links area
lt: Nuorodų erdvė

en: A new portfolio default theme for WordPress
lt: Nauja numatytoji portfolio tema WordPress

en: Large text
lt: Didelis tekstas

[ctx: Used before full size attachment link.]
note: translators: Hidden accessibility text.
en: Full size
lt: Pilno dydžio

note: translators: %s: Publish date.
en: Published %s
lt: Paskelbta %s

en: Page
lt: Puslapis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Menu
lt: Meniu

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Skip to content
lt: Eiti prie turinio

en: Add widgets here to appear in your footer.
lt: Čia įkelti valdikliai bus rodomi poraštėje.

en: Footer
lt: Poraštė

en: Red to purple
lt: Nuo raudonos iki purpurinės

en: Purple to red
lt: Nuo purpurinės iki raudonos

en: Yellow to red
lt: Nuo geltonos iki raudonos

en: Red to yellow
lt: Nuo raudonos iki geltonos

en: Yellow to green
lt: Nuo geltonos iki žalios

en: Green to yellow
lt: Nuo žalios iki geltonos

en: Yellow to purple
lt: Nuo geltonos iki purpurinės

en: Purple to yellow
lt: Nuo purpurinės iki geltonos

en: White
lt: Balta

en: Yellow
lt: Geltona

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Green
lt: Žalia

en: Gray
lt: Pilka

en: Dark gray
lt: Tamsiai pilka

en: Black
lt: Juoda

en: Gigantic
lt: Milžiniškas

en: Huge
lt: Didžiulis

en: Extra large
lt: Labai didelis

en: Large
lt: Didelis

en: Normal
lt: Normalus

en: Small
lt: Mažas

en: Extra small
lt: Labai mažas

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
lt: „%s“ sistema.

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Comments are closed.
lt: Komentarai išjungti

en: Newer comments
lt: Naujesni komentarai

en: Older comments
lt: Senesni komentarai

en: Full text
lt: Pilnus įrašus

en: Display Site Title & Tagline
lt: Rodyti tinklalapio pavadinimą ir aprašymą

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Nieko nerasta. Išbandykite paiešką.

en: Nothing here
lt: Nieko nėra

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda
