Plugins - Polylang - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (487 entries)

note: translators: placeholder is the plugin name
en: %s information
lt: %s informacija

en: Update now.
lt: Atnaujinti dabar

en: Not loaded. Contact your host provider.
lt: Nėra. Susisiekite su savo hostingo tiekėju.

en: PHP SimpleXML extension
lt: PHP SimpleXML priedas

note: translators: 1. and 4. are opening anchor tags 2. the new plugin version 3. and 5. are closing anchor tags.
en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
lt: %1$sPeržiūrėkite versijos %2$s informaciją%3$s arba %4$satnaujinkite dabar%5$s.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
lt: %1$sPeržiūrėkite versijos %2$s informaciją%3$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
lt: Susisiekite su savo tinklo administratoriumi, kad jis įdiegtų atnaujinimą.

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
lt: Yra nauja %1$s versija.

en: Undefined
lt: Nenustatyta

note: translators: placeholder is the language name
en: Language: %s
lt: Kalba: %s

en: Previous and next months
lt: Ankstesni ir ateinantys mėnesiai

note: translators: %s: is the translated label of the 'Ignore' button
en: %s: stay at this step
lt: %s: pasilikite šiame žingsnyje

note: translators: %s: is the translated label of the 'No' button
en: %s: don't add this language and continue to the next step
lt: %s: nepridėkite šios kalbos ir tęskite

note: translators: %s: is the translated label of the 'Yes' button
en: %s: add this language and continue to the next step
lt: %s:  pridėkite šią kalbą ir tęskite

en: Remove
lt: Pašalinti

en: First we are going to define the languages that you will use on your website.
lt: Pirmiausia nustatysime kalbas, kurias naudosite savo tinklalapyje.

en: Skip setup
lt: Praleisti konfigūravimą

en: Buy now
lt: Pirkti dabar

en: Thank you for activating Polylang. If you want more advanced features - duplication, synchronization, REST API support, integration with other plugins, etc. - or further help provided by our Premium support, we recommend you upgrade to Polylang Pro.
lt: Dėkojame, kad aktyvavote Polylang. Jei norite pažangesnių funkcijų - dubliavimo, sinchronizavimo, REST API palaikymo, integracijos su kitais įskiepiais ir kt. - arba tolesnės pagalbos, kurią teikia mūsų Premium klientų aptarnavimo komanda, rekomenduojame įsigyti Polylang Pro.

en: View pages
lt: Peržiūrėti puslapius

en: Translate some pages
lt: Versti puslapius

en: You're ready to translate the posts on your website.
lt: Esate pasirengę versti savo tinklalapio įrašus.

en: Create menus
lt: Sukurti meniu

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Read documentation
lt: Skaityti dokumentaciją

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: A language wasn't added.
lt: Kalba nebuvo pridėta.

en: You selected a language, however, to be able to continue, you need to add it.
lt: Pasirinkote kalbą, tačiau, kad galėtumėte tęsti darbą, turite ją pridėti.

en: You already added this language.
lt: Jau pridėjote šią kalbą.

en: You need to select a language to be added.
lt: Norint pridėti kalbą, pirmiausia turite ją pasirinkti.

en: Licenses
lt: Licencijos

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
lt: Deja, jūs negalite tvarkyti nustatymų šiame tinklalapyje.

en: Setup
lt: Nustatymai

en: For your site to work correctly, you need to assign a language to all your contents.
lt: Kad tinklalapis veiktų tinkamai, visam turiniui reikia priskirti kalbą.

en: Content without language
lt: Turinys be kalbos

en: You&lsquo;re almost ready to translate your contents!
lt: Jūs jau beveik pasiruošę versti savo turinį!

en: Please enter your license key: | Please enter your license keys:
lt[0]: Įveskite savo licencijos raktą:
lt[1]: Įveskite savo licencijos raktus:
lt[2]: Įveskite savo licencijos raktus:

en: You are using plugins which require a license key.
lt: Naudojate įskiepius, kuriems reikalingas licencijos raktas.

en: Not right now
lt: Ne dabar

en: Continue
lt: Tęsti

note: translators: %s is the plugin name
en: %s &rsaquo; Setup
lt: %s &rsaquo; Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Return to the Dashboard
lt: Grįžti į valdymo skydelį

en: You're ready to translate your contents!
lt: Esate pasiruošę versti savo turinį!

en: After the pages is created, it is up to you to put the translated content in each page linked to each language.
lt: Sukūrus puslapius, į kiekvieną puslapį, susietą su kiekviena kalba, reikia įdėti išverstą turinį.

en: For your site to work correctly, this page must be translated in all available languages.
lt: Kad svetainė veiktų tinkamai, šis puslapis turi būti išverstas į visas galimas kalbas.

note: translators: %s is the language of the front page ( flag, native name and locale )
en: Its language is : %s.
lt: Jo kalba yra: %s.

en: Ready!
lt: Paruošta!

en: Content
lt: Turinys

en: Remove this language
lt: Pašalinti šią kalbą

en: Ignore
lt: Praleisti

en: Homepage
lt: Pradinis puslapis

en: Privacy Policy Page
lt: Privatumo politikos puslapis

note: translators: 1: Plugin name 2: Current WordPress version 3: Required WordPress version
en: %1$s has deactivated itself because you are using an old version of WordPress. You are using using WordPress %2$s. %1$s requires at least WordPress %3$s.
lt: %1$s išsijungė, nes naudojate seną WordPress versiją. Jūs naudojate WordPress %2$s. %1$s reikia bent jau WordPress %3$s.

en: North Macedonia
lt: Šiaurės Makedonija

note: translators: %1$s is a date, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your license key will expire soon! Precisely, it will expire on %1$s. %2$sRenew your license key today!%3$s
lt: Jūsų licencija greitai nustos galioti! Jei tiksliai - %1$s. %2$sAtnaujinkite šiandien!%3$s.

en: To enable this feature, you need Polylang Pro.
lt: Norint įjungti šią funkciją, reikalingas Polylang Pro.

en: If you attempt to modify them anyway, your changes will not be saved.
lt: Jei vistiek bandysite juos keisti, Jūsų pakeitimai nebus išsaugoti.

en: Some taxonomies or metadata may be synchronized with existing translations that you are not allowed to modify.
lt: Kai kurios taksonomijos ir meta-duomenys gali būti sinchronizuojami su esamais vertimais, kurių neleidžiama keisti.

note: translators: %s is a comma separated list of native language names
en: You must translate your static front page in %s.
lt: Turite išversti statinį pradinį puslapį: %s

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: We have noticed that you have been using Polylang for some time. We hope you love it, and we would really appreciate it if you would %1$sgive us a 5 stars rating%2$s.
lt: Pastebėjome, kad jau kurį laiką naudojate Polylang. Tikimės, kad šis įskiepis jums patinka, ir būtume labai dėkingi, jei %1$sįvertintumėte mus 5 žvaigždutėmis%2$s.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: We have noticed that you are using Polylang with WooCommerce. To ensure compatibility, we recommend you use %1$sPolylang for WooCommerce%2$s.
lt: Pastebėjome, kad naudojate Polylang su WooCommerce. Kad užtikrintumėte suderinamumą, rekomenduojame naudoti %1$sPolylang for WooCommerce%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s are Polylang version numbers
en: Before upgrading to %2$s, please upgrade to %1$s.
lt: Prieš atnaujindami %2$s, atnaujinkite į %1$s.

en: When you activate your account, Lingotek will be able to get an accurate count of the number of words in your site. Then tell them which languages you wish to have them translated into.
lt: Kai aktyvuosite savo paskyrą, Lingotek galės tiksliai suskaičiuoti žodžių skaičių jūsų svetainėje. Tada nurodykite, į kokias kalbas norite, kad jos būtų išverstos.

en: Do you need professional translations for your site?
lt: Ar jūsų tinklalapiui reikia profesionalių vertimų?

note: translators: accessibility text
en: Dismiss this notice.
lt: Nerodyti

en: User
lt: Vartotojas

note: translators: %s is a language native name
en: User description - %s
lt: Vartotojo aprašymas - %s

en: Translated user descriptions
lt: Išversti vartotojų aprašymai

en: Tibet
lt: Tibetas

en: Upgrade now.
lt: Pirkti dabar.

note: translators: %s is a date
en: Your license key expires on %s.
lt: Jūsų licencija baigia galioti %s.

en: The license key never expires.
lt: Jūsų licencija neturi galiojimo pabaigos.

en: License keys
lt: Licencijos raktai

en: Error
lt: Klaida

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Support and extra features are available to %1$sPolylang Pro%2$s users.
lt: Pagalba ir papildomos funkcijos prieinamos tik %1$sPolylang Pro%2$s vartotojams.

en: Allows to translate custom post types and taxonomies slugs in URLs.
lt: Leidžia išversti sukurtų įrašų tipų ir taksonomijų dalis nuorodose.

en: Translate slugs
lt: Išversti nuorodų dalis

en: Allows to share the same URL slug across languages for posts and terms.
lt: Leidžia naudoti tas pačias įrašų ir terminų nuorodų dalis skirtingose kalbose.

en: Share slugs
lt: Naudoti tas pačias nuorodų dalis

en: You do not have permission to install plugin updates
lt: Jūs negalite diegti įskiepių atnaujinimų

note: translators: %s is a product name
en: This is not a %s license key.
lt: Tai nėra %s licencijos raktas.

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Invalid license. Please %1$svisit your account page%2$s and verify it.
lt: Negaliojanti licencija. Prašome %1$sapsilankyti savo paskyroje%2$s ir ją patvirtinti.

note: translators: %1$s is a date, %2$s is link start tag, %3$s is link end tag.
en: Your license key expired on %1$s. Please %2$srenew your license key%3$s.
lt: Jūsų licencijos rakto galiojimo laikas baigėsi %1$s. %2$sAtnaujinkite savo licencijos raktą%3$s.

en: Manage licenses for Polylang Pro and add-ons.
lt: Tvarkykite Polylang Pro ir priedų licencijas.

note: translators: Post calendar label. %s: Date.
en: Posts published on %s
lt: Įrašai paskelbti %s

en: Choose a flag for the language.
lt: Parinkti kalbai vėliavą.

note: translators: accessibility text
en: Filter by group
lt: Filtruoti pagal grupę

note: translators:  accessibility text, %s is a string potentially in any language
en: Select %s
lt: Pasirinkti %s

en: Description
lt: Aprašymas

en: Module
lt: Modulis

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit this language
lt: Redaguoti kalbą

en: You can set them all to the default language.
lt: Nustatyti viskam numatytąją kalbą

en: There are posts, pages, categories or tags without language.
lt: Yra įrašų, puslapių, kategorijų ir žymų, kuriems nepriskirta kalba.

note: translators: %s is an url
en: Polylang was unable to access the %s URL. Please check that the URL is valid.
lt: Polylang negali pasiekti URL %s. Patikrinkite ar nuoroda veikianti.

note: translators: %s is a native language name
en: Please enter a valid URL for %s.
lt: Įrašykite veikiančią nuorodą į %s.

en: Select as default language
lt: Pasirinkti kaip numatytąją kalbą

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Choose %s as default language
lt: Pasirinkti %s kaip numatytąją kalbą

en: Delete this language and all its associated data
lt: Trinti šią kalbą ir visus susijusius duomenis

en: Decide how your URLs will look like.
lt: Nustatykite kaip atrodys Jūsų nuorodos.

en: Deactivated
lt: Išjungta

en: Activate this module
lt: Įjungti modulį

en: Configure this module
lt: Konfigūruoti modulį

en: Deactivate
lt: Išjungti

en: Deactivate this module
lt: Išjungti modulį

en: Activate languages and translations management for the custom post types and the taxonomies.
lt: Aktyvuoti kalbų ir vertimo valdymą sukurtiems įrašų tipams ir taksonomijoms.

en: Custom post types and Taxonomies
lt: Sukurti įrašų tipai ir taksonomijos

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Zambia
lt: Zambija

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Mayotte
lt: Majotas

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Western Samoa
lt: Vakarų Samoa

en: Wales
lt: Velsas

en: Wallis and Futuna
lt: Volisas ir Futūna

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Veneto
lt: Venetas

en: British Virgin Islands
lt: Britų Mergelių salos

en: United States Virgin Islands
lt: Mergelių salos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Vatican
lt: Vatikanas

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United States
lt: Jungtinės Valstijos

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnija

en: Chad
lt: Čadas

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietų Sritys

en: Togo
lt: Togas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Syria
lt: Sirija

en: Swaziland
lt: Svazilendas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Terksas ir Kaikosas

en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: São Tomé and Príncipe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Somalia
lt: Somalis

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saint Helena
lt: Šv. Elenos Sala

en: Sweden
lt: Švedija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Scotland
lt: Škotija

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Solomon Islands
lt: Saliamono Salos

en: Russia
lt: Rusija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Quebec
lt: Kvebekas

en: Romania
lt: Rumunija

en: Serbia
lt: Serbija

en: Belau
lt: Palau

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Qatar
lt: Kataras

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Palestinian Territory
lt: Palestinos teritorija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Poland
lt: Lenkija

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: Occitania
lt: Oksitanija

en: Oman
lt: Omanas

en: Niue
lt: Niujė

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Norway
lt: Norvegija

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Norfolk Island
lt: Norfolkas

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Namibia
lt: Namibija

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Malawi
lt: Malavis

en: Mexico
lt: Meksika

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Martinique
lt: Martinika

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianos Salos

en: Macao
lt: Makao

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Mali
lt: Malis

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Libya
lt: Libija

en: Morocco
lt: Marokas

en: Monaco
lt: Monakas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Laos
lt: Laosas

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Kurdistan
lt: Kurdistanas

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Comoros
lt: Komorų salos

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Japan
lt: Japonija

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Iraq
lt: Irakas

en: Iran
lt: Iranas

en: Iceland
lt: Islandija

en: Italy
lt: Italija

en: Israel
lt: Izraelis

en: India
lt: Indija

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos Vandenyno Britų Sritis

en: Haiti
lt: Haitis

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Republic of Ireland
lt: Airija

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdas ir Makdonaldas

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Guinea-Bissau
lt: Gvinėja Bisau

en: Guyana
lt: Gajana

en: Guam
lt: Guamas

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžijos ir Pietų Sandvičo Salos

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Greece
lt: Graikija

en: Gambia
lt: Gambija

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Ghana
lt: Gana

en: Georgia
lt: Sakartvelas

en: Galicia
lt: Galicija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: France
lt: Prancūzija

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Falkland Islands
lt: Folklendas

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Finland
lt: Suomija

en: Fiji
lt: Fidžis

en: England
lt: Anglija

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Spain
lt: Ispanija

en: Estonia
lt: Estija

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Dominican Republic
lt: Dominika

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Dominica
lt: Dominika

en: Denmark
lt: Danija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Christmas Island
lt: Kalėdų Sala

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: China
lt: Kinija

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Chile
lt: Čilė

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Ivory Coast
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Cook Islands
lt: Kuko Salos

en: Congo
lt: Kongas

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Democratic Republic of the Congo
lt: Kongo Demokratinė Respublika

en: Canada
lt: Kanada

en: Catalonia
lt: Katalonija

en: Cocos
lt: Kokosų (Kilingo) Salos

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belize
lt: Belizas

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Burundi
lt: Burundis

en: Benin
lt: Beninas

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Belgium
lt: Belgija

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Åland Islands
lt: Alandai

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Basque Country
lt: Baskija

en: Australia
lt: Australija

en: Arab league
lt: Arabų lyga

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Austria
lt: Austrija

en: Netherlands Antilles
lt: Nyderlandų Antilai

en: Albania
lt: Albanija

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Anguilla
lt: Angilija

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emiratai

en: Andorra
lt: Andora

en: Posts Page
lt: Įrašų puslapis

note: translators: accessibility text
en: Translation
lt: Vertimas

en: Front Page
lt: Pradinis puslapis

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Add a translation in %s
lt: Pridėti vertimą į %s

en: The flag does not exist
lt: Vėliava neegzistuoja

en: Add to Menu
lt: Įtraukti į meniu

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: This item is in %s
lt: Elementas yra priskirtas kalbai %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Edit the translation in %s
lt: Redaguoti vertimą kalbai %s

note: translators: accessibility text, %s is a native language name
en: Edit this item in %s
lt: Redaguoti elementą kalbai %s

en: Polylang is now fully integrated with Lingotek, a professional translation management system!
lt: Dabar Polylang visiškai integruotas kartu su profesionalia vertimo valdymo sistema – Lingotek!

en: Polylang is now fully integrated with Lingotek!
lt: Dabar Polylang visiškai integruotas su Lingotek!

en: Do you need to connect to a professional translation management system?
lt: Ar jums reikalinga profesionali vertimo valdymo sistema?

en: Access an online translator workbench.
lt: Prisijungti prie internetinio vertėjo darbastalio

en: Have linguists compare side-by-side versions of original and translated text.
lt: Kalbininkai palygins originalų ir išverstą tekstą.

en: Start the process of getting a professional translation bid.
lt: Gaukite profesionalaus vertimo pasiūlymą.

en: Once activated, click on the "request translation bid" and a certified translation project manager will contact you for a no-obligations translation bid.
lt: Aktyvavus vertimo pasiūlymo užklausą, sertifikuotas vertimo projektų vadovas susisieks su jumis ir pateiks neįpareigojančią vertimo kainą.

en: Need extra services?
lt: Reikia papildomų paslaugų?

en: Do you need someone to run your localization project?
lt: Ar jums reikia kažkieno pagalbos lokalizuojant jūsų projektą?

en: Do you need customized workflows?
lt: Ar jums reikia pritaikyto darbo proceso?

en: Do you need help creating glossaries and terminologies?
lt: Ar jums reikia pagalbos kuriant žodynėlį ir terminologiją?

en: Learn more...
lt: Sužinokite daugiau...

note: Description of the plugin
en: Adds multilingual capability to WordPress
lt: Prideda daugiakalbystę WordPress tinklalapiui

en: Do you have existing Translation Memories you would like to use?
lt: Ar turite vertimo atminties įrankį, kurį norėtumėte panaudoti?

en: Do you need help translating your site?
lt: Jums reikia pagalbos verčiant jūsų tinklalapį?

en: Professionally translate my site
lt: Profesionaliai išverskite mano tinklalapį

en: Automatically translate my site
lt: Automatiškai išverskite mano tinklalapį

en: Activate
lt: Įjungti

en: Activated
lt: Įjungta

en: Request Translation
lt: Užsakyti vertimą

en: Request Services
lt: Užsakyti paslaugas

en: Access free machine translation for your site for up to 100,000 characters.
lt: Galite nemokamai automatiškai išversti tinklalapio turinio iki 100 000 simbolių.

en: Translation Management System
lt: Vertimo valdymo sistema

en: Start the process of getting extra services.
lt: Gaukite papildomų paslaugų.

en: Save and re-use previously translated material (leverage translation memory (TM)).
lt: Išsaugokite ir pakartotinai naudokite anksčiau išverstą medžiagą (naudokite vertimo atmintį (angl. TM)).

en: Languages
lt: Kalbos

en: Displays language names
lt: Rodyti kalbų pavadinimus

en: Displays flags
lt: Rodyti vėliavėles

en: Forces link to front page
lt: Priverstinai nukreipti į pagrindinį puslapį

en: Hides the current language
lt: Nerodyti dabartinės kalbos

en: Displays as a dropdown
lt: Rodyti kaip išskleidžiamą pasirinkimą

en: Show all languages
lt: Rodyti visas kalbas

en: Language
lt: Kalba

en: Translations
lt: Vertimai

en: Sets the language
lt: Nustatyti kalbą

en: The widget is displayed for:
lt: Valdiklį rodyti:

en: All languages
lt: Visoms kalboms

en: Settings
lt: Nustatymai

en: About Polylang
lt: Apie Polylang

en: Strings translations
lt: Eilučių vertimas

en: The language code must be unique
lt: Kalbos kodas privalo būti unikalus

en: The language was created, but the WordPress language file was not downloaded. Please install it manually.
lt: Kalba buvo pridėta, tačiau jos WordPress kalbos failas nebuvo parsiųstas. Prašome tai padaryti rankiniu būdu.

en: Widget title
lt: Valdiklio pavadinimas

en: Taxonomies
lt: Taksonomijos

en: Comment status
lt: Komentarų būsena

en: Ping status
lt: Ryšio patikrinimo būsena

en: Published date
lt: Paskelbimo data

en: Post format
lt: Įrašo formatas

en: Page parent
lt: Tėvinis puslapis

en: Page template
lt: Puslapio šablonas

en: Page order
lt: Puslapio tvarka

en: Featured image
lt: Spec. paveikslėlis

en: Edit language
lt: Redaguoti kalbą

en: Add new language
lt: Pridėti naują kalbą

en: Choose a language
lt: Pasirinkite kalbą

en: You can choose a language in the list or directly edit it below.
lt: Galite pasirinkti kalbą iš sąrašo arba tiesiogiai redaguoti ją apačioje.

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Locale
lt: Lokalė

en: WordPress Locale for the language (for example: en_US). You will need to install the .mo file for this language.
lt: Kalbos WordPress lokalė (pavyzdžiui: lt_LT). Jums reikės įsidiegti šios kalbos .mo failą.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Text direction
lt: Teksto kryptis

en: left to right
lt: iš kairės į dešinę

en: right to left
lt: iš dešinės į kairę

en: Choose the text direction for the language
lt: Pasirinkite kalbos teksto kryptį

en: Order
lt: Tvarka

en: Position of the language in the language switcher
lt: Kalbos pozicija kalbos perjungiklyje

en: Clean strings translation database
lt: Išvalyti eilučių vertimų duomenų bazę

note: translators: accessibility text
en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Detect browser language
lt: Nustatyti naršyklės kalbą

en: URL modifications
lt: URL pakeitimai

en: Hide URL language information for default language
lt: Numatytajai kalbai nerodyti kalbos informacijos URL

en: Media
lt: Failai

en: Synchronization
lt: Sinchronizavimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Code
lt: Kodas

en: Flag
lt: Vėliava

en: Posts
lt: Įrašai

en: Displays a language switcher
lt: Leidžia pasirinkti puslapio kalbą

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Group
lt: Grupė

en: View all groups
lt: Peržiūrėti visas grupes

en: You are about to permanently delete this language. Are you sure?
lt: Ketinate visam laikui ištrinti šią kalbą. Ar tikrai to norite?

en: Use this to remove unused strings from database, for example after a plugin has been uninstalled.
lt: Naudokite nenaudojamų eilučių pašalinimui iš duomenų bazės, pavyzdžiui po įskiepio ištrynimo.

en: The synchronization options allow to maintain exact same values (or translations in the case of taxonomies and page parent) of meta content between the translations of a post or page.
lt: Sinchronizacijos parinktys leidžia išlaikyti pastovias vienodas turinio reikšmes (ar vertimus taksonomijų ar tėvinių puslapių atveju) tarp puslapio ar įrašo vertimų.

en: The language code contains invalid characters
lt: Kalbos kode yra neleistinų simbolių

en: The language is set from content
lt: Kalba nustatoma pagal turinį

en: The language is set from the directory name in pretty permalinks
lt: Kalba nustatoma iš aplanko pavadinimo pastoviosiose nuorodose

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: The language is set from the subdomain name in pretty permalinks
lt: Kalba nustatoma iš subdomeno vardo pastoviosiose nuorodose

en: The language is set from different domains
lt: Kalba nustatoma iš skirtingų domenų

en: Remove /language/ in pretty permalinks
lt: Pašalinti /language/ iš pastoviųjų nuorodų

en: Keep /language/ in pretty permalinks
lt: Palikti /language/ pastoviosiose nuorodose

en: The front page URL contains the language code instead of the page name or page id
lt: Pradžios puslapio adrese yra kalbos kodas vietoje puslapio pavadinimo ar id

en: Impossible to add the language.
lt: Neįmanoma pridėti kalbos.

en: Language added.
lt: Kalba pridėta.

en: Language deleted.
lt: Kalba ištrinta.

en: Language updated.
lt: Kalba atnaujinta.

en: Translations updated.
lt: Vertimai atnaujinti.

en: Language code - preferably 2-letters ISO 639-1  (for example: en)
lt: Kalbos kodas - geriausia naudoti dviejų raidžių ISO 639-1 kodą (pvz.: lt)

en: Widget text
lt: Valdiklio tekstas

en: The language is set from the code in the URL
lt: Kalba nustatoma iš URL esančio kalbos kodo

en: Hides languages with no translation
lt: Nerodyti kalbų, neturinčių vertimų

en: None
lt: Nėra

en: Enter a valid WordPress locale
lt: Įveskite galiojančią WordPress lokalę

en: The language must have a name
lt: Kalba privalo turėti pavadinimą

en: Language switcher
lt: Kalbų perjungiklis

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Sticky posts
lt: Iškelti įrašai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Search translations
lt: Ieškoti vertimų

en: Search
lt: Paieška

en: Polylang has been deactivated because you upgraded from a too old version.
lt: Polylang buvo išjungtas, nes atsinaujinote iš pernelyg senos versijos.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: Activate Lingotek
lt: Įjunkite Lingotek

en: Click on Activate Lingotek to start translating.
lt: Spustelėkite ant Įjungti Lingotek, kad pradėtumėte versti.

en: You’ve just upgraded to the latest version of Polylang! Would you like to automatically translate your website for free?
lt: Įdiegėte naujausią Polylang versiiją! Ar norite automatiškai išversti savo tinklalapį nemokamai?

[ctx: calendar caption]
note: translators: Calendar caption: 1: Month name, 2: 4-digit year.
en: %1$s %2$s
lt: %2$s m. %1$s mėn.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
lt: Importuoja <strong>įrašus, puslapius, komentarus, papildomus laukus, kategorijas ir žymas</strong> iš WordPress eksporto failo.

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Activate languages and translations for custom taxonomies.
lt: Įjungti kalbas ir vertimus sukurtoms taksonomijoms.

en: Custom taxonomies
lt: Sukurtos taksonomijos

en: Activate languages and translations for custom post types.
lt: Įjungti kalbas bei vertimus sukurtiems įrašų tipams.

en: Custom post types
lt: Sukurti įrašų tipai

note: translators: %1$s example url when the option is active. %2$s example url when the option is not active
en: Example: %1$s instead of %2$s
lt: Pavyzdys: %1$s vietoje %2$s

en: The name is how it is displayed on your site (for example: English).
lt: Pavadinimas, kuris bus rodomas Jūsų tinklalapyje (pavyzdžiui: English).

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag.
en: Polylang is provided with an extensive %1$sdocumentation%2$s (in English). It includes information on how to set up your multilingual site and use it on a daily basis; FAQs, and documentation for developers to adapt their plugins and themes.
lt: Polylang pateikiamas su išsamia %1$sdokumentacija%2$s (anglų kalba). Joje rasite informaciją kaip sukurti kelių kalbų tinklalapį bei jį valdyti, D.U.K. bei dokumentaciją programuotojams, aprašančią kaip pritaikyti savo įskiepius bei temas.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: String
lt: Frazė

en: Custom fields
lt: Sukurti laukai

en: Filters content by language
lt: Filtruoja turinį pagal kalbą

en: (no parent)
lt: (be tėvinio)

en: &mdash; No Change &mdash;
lt: &mdash; Jokių pokyčių &mdash;

en: Posts, pages, categories and tags URLs will not be modified.
lt: Įrašų, puslapių, kategorijų ir žymų adresai nebus keičiami.
